138 üründen 1 ile 12 arası gösteriliyor.

  Busso Pn130 Çift Cırtlı Tekmelik

  TL101.00

  Açıklama : Busso Pn130 Çift Cırtlı Tekmelik

  Voit Supreme No 5 Voleybol Topu Mavi Sarı

  TL622.40

  Açıklama : Voit Supreme No 5 Voleybol Topu Mavi Sarı

  Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr (458474596)

  TL974.40

  Açıklama : Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr (458474596)

  Nike Elemental Backpack Fa19 Gfx Sırt Çantası Ba6032-010

  TL542.40

  Açıklama : Nike Elemental Backpack Fa19 Gfx Sırt Çantası Ba6032-010

  Herbina Triple Effect Kafein L-Teanin Taurin 100 Tablet

  TL585.00

  Açıklama : Herbina Triple Effect Kafein L-Teanin Taurin 100 Tablet

  Albastar Powerful 2209 Jig Olta Kamışı

  TL3.88

  Açıklama : Albastar Powerful 2209 Jig Olta Kamışı

  Fitset Spor 32 KG Dambıl Seti

  TL599.00

  Fitset Spor 32 KG Dambıl Seti 1. Sınıf polimer malzeme kullanılarak üretilen bu dambıl seti, kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Özel harç karışımı beton dolgusu da akma ve dökülmeyi önler. Zengin İçerik Set içinde yer alan çok sayıda ağırlık plakası, bar, sıkıştırma yayı ve sıkıştırma aparatı sayesinde spor anında ihtiyacınıza göre ayarlama yapabilirsiniz. Farklı ağırlıklar ile çalışabilirsiniz. Kasları Geliştirir Farklı şekillerde kullanabileceğiniz bu set ile farklı kas gruplarınızı çalıştırabilirsiniz. Kol, bilek, omuz, sırt ve göğüs kaslarınızı geliştirmek için tercih edebilirsiniz. İki adet dambıl olduğu için aynı anda her iki tarafınızı da geliştirebilirsiniz. Barlar demir üzeri krom kaplama olduğu için oldukça kalitelidir. El anatomisine uygun tasarımı sayesinde uzun süre konforlu bir şekilde ağırlık çalışabilirsiniz. Amatör, orta ve profesyonel sporcuların kullanımına uygundur. Diğer Dambıl & Ağırlık çeşitlerini incelemek için Dambıl & Ağırlık kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

  Bussoshop Reusch 3670875 Kaleci Eldiveni

  TL624.00

  Açıklama : Bussoshop Reusch 3670875 Kaleci Eldiveni

  Rota Spor Fonksiyonel Ağırlık Sehpası

  TL801.00

  Rota Spor Fonksiyonel Ağırlık Sehpası 3 Kademeli Ayarlanabilir Sırt Açısı Rota Spor Sehpası, 3 ayrı kademede ayarlanma özelliğini sizlere sunmaktadır. Vücudunuza göre ayarlama sağlayabilmenizden dolayı, sporunuzu daha rahat ve daha güvenli bir şekilde yapabileceksiniz. Sırt açınıza uygun bir şekilde anında spor sehpanızı ayarlayabilirsiniz. Sabitleyen Kilit Mekanizması Rota Spor Sehpası, sırt açısı ayar demirinin sabitlenmesini sağlayan kilit mekanizması sayesinde güvenli bir şekilde sor yapmanıza imkan sunacaktır. Aniden sırt açısının değişme durumu, kilit mekanizması sayesinde başınıza gelmeyecek ve güvenle ürünü kullanabileceksiniz. Geniş Oturma Minderi 30 cm x 30 cm oturma minderi bulunan Rota Spor Sehpası, her kiloda ve her ebatta kişi için gayet uygun bir üründür. Geniş oturma minderi sayesinde hem konforunuzu sağlayacak hem de sporunuzu rahat rahat yapabileceksiniz. Geniş Sırt Minderi 25 cm x 25 cm sırt minderi bulunan Rota Spor Sehpası, sırtınızın konforlu olmasını sağlayacaktır. Bu konfor sayesinde sporunuzu rahat ve ağrısız bir şekilde yapmanıza imkan sağlayacaktır. Uygun Minder Kalınlığı 3,5 cm minder kalınlığı bulunan Rota Spor Sehpası ile vücudunuzun yumuşak bir yapıyla spor yapasını sağlayacaksınız. Yeterli minder kalınlığı ile konfora doyamayacak ve spor yaparken hiçbir acı ve ağrı hissetmeyeceksiniz. Sporunuzun tadını kolaylıkla sağlayabileceksiniz. Kullanıcı Ağırlığı 150 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesi bulunan Rota Spor Sehpası’nı severek kullanacaksınız. 150 kg ağırlığa kadar kullanıcı ağırlığını taşıyabilme özelliği sayesinde, herkes için kullanım imkanı sağlayan bir üründür.

  Mtb Bisiklet Ön Sepet Tak Çıkar Aparatlı [Portatif] 25.4 Mm

  TL425.00

  Açıklama : Mtb Bisiklet Ön Sepet Tak Çıkar Aparatlı [Portatif] 25.4 Mm

  Gainer Ultimate 6000 G Kilo Almaya Yardımcı Karbonhidrat Tozu

  TL1198.40

  Açıklama : Gainer Ultimate 6000 G Kilo Almaya Yardımcı Karbonhidrat Tozu

  Xcity Mavi Futbol Ayakkabısı

  TL926.40

  Xcity Mavi Futbol Ayakkabısı Futbol ayakkabısı, çorap ağzı ile tasarlanmıştır, kolayca giyilebilir ve çıkarılabilir ve size farklı bir deneyim sunar. Yumuşak Bilek Yapısı Üst malzemesi yumuşaktır, hafiflik ve su dayanıklılığı özelliklerine sahip yüksek kaliteli PVC deriden oluşur. İyi bir kontrol ve futbol için iyi bir his sunar. Futbol ayakkabısı, rahat ve yumuşak iç fileye sahiptir. Ayaklarınızı kuru ve rahat tutar, her adımda serbestçe harekete olanak sağlar. Çivili Taban Döner konturlu kauçuk şekilli çiviler ön ayak üzerindeki baskıyı etkili bir şekilde azaltabilir, arka tarafa gömülü basınç bölücü dolgu, antrenman sırasında çivi baskısını eşit şekilde dağıtır. Antrenman ayakkabısı, profesyonel futbol ayakkabısı, futbol antrenmanı, salon sahaları, yarışmalar için uygundur. Kullanım alanları arasında yumuşak, sabit zemin, sert zemin, yapay zemin bulunur. Teknik Özellikler Kullanım Alanı Toprak tarlası, doğal çim, suni çim Uygun mevsimler Yaz, kış, ilkbahar, sonbahar Dış taban malzemesi Kaymaz kauçuk Üst malzeme Sentetik deri Temel malzeme Kauçuk

Fiyat

TL :

Kategori

İndirimde Olan Ürünler

Kuponlu Ürünler