26 üründen 1 ile 12 arası gösteriliyor.

  Vothoon PS4 Dualshock Wireless Kablosuz Oyun Kolu

  TL492.70

  Açıklama : Vothoon PS4 Dualshock Wireless Kablosuz Oyun Kolu

  Sony Playstation 5 PS5 Digital Edition Oyun Konsolu + 2 Dualsense Kol (Sony Eurasia Garantili)

  TL24701.30

  Sony Playstation 5 PS5 Digital Edition Oyun Konsolu + 2 Dualsense Kol (Sony Eurasia Garantili) Üst Düzey Oyun Deneyimi Oyunlarınız anında yüklenerek hazır hale gelir. 120 Hz destekli kaliteli oyun grafikleriyle üst düzey bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. HDR teknolojisi görüntülerin en canlı ve gerçekçi halini sunar. Ses Performansı Yüksek çözünürlüklü görüntülere etkileyici bir ses eşlik eder. 3D ses teknolojisi sayesinde oyunun içinde hissedebilirsiniz. Ses serinliğinin verdiği derinlikle oyuna tamamen hakim olursunuz. Kullanışlı Oyun Kolları PS5 oyun kolu dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyiciler oyun performansını arttırır. Anında tepki veren yapısıyla oyun zevkinize yeni bir boyut kazandırır. Kolların ergonomik tasarımıyla uzun oyun serüvenlerinde bile rahatsız hissetmezsiniz. Işın İzleme Özelliği Oyunlardaki ışın izleme özelliği sayesinde gerçekten farksız gölgeler ve yansımalar elde edilir. Tek tek simüle edilen ışınlar gerçekçi hislerde üst seviyeye çıkmanızı sağlar. 4K özellikli ekranda akıcı şekilde oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Yüksek Uyumluluk PS5 konsolu geriye uyumlu bir cihazıdır. PS4 oyun kataloğunda yer alan oyunları PS5’te oynamanız mümkündür. Bu şekilde sevdiğiniz diğer oyunlardan da vazgeçmeniz gerekmez. Seçili PS4 ve PS VR oyunları bu cihaza uygun olarak dönüştürülebilir. Sony Kalite Güvencesi Sony teknolojik cihazlar konusunda sık sık tercih edilir. Kaliteli ve dayanıklı teknolojik cihazlarıyla güvenle satın alınır. Bu cihazlardan biri 8 çekirdekli, 8K çıkışlı bu oyun konsoludur. Oyun oynama tutkusu olan kişiler için uygundur. Diğer Playstation 5 Konsol modellerini incelemek için Playstation 5 Konsolları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Sony Psp James Cameron's Avatar Kitapçıklı Teşhir Ürün

  TL195.00

  Açıklama : Sony Psp James Cameron's Avatar Kitapçıklı Teşhir Ürün

  Sony Playstation 5 PS5 Oyun Konsolu + 2 Dualsense Kol (Sony Eurasia Garantili)

  TL25850.50

  Sony Playstation 5 Oyun Konsolu + 2 Dualsense Kol (Sony Eurasia Garantili)

  PS4 Dualshock Gamepad Joystick V2 Yeni Nesil Oyun Kolu

  TL419.90

  PS4 Dualshock Gamepad Joystick V2 Yeni Nesil Oyun Kolu PlayStation 4 için Tam Uyumluluk Kablosuz Dualshock 4 Oyun Kolu, PS4 / PS4 Pro / PS4 Slim ile uyumludur. Bu, Playstation 4 gamepad uzaktan kumandasıyla birden fazla platformdaki oyunların çoğunun keyfini kolayca çıkarmanızı sağlar. (Lütfen ilk eşleşme bağlantısı için cihazı birlikte verilen USB kablosuyla etkinleştirin.) Yüksek Hassasiyetli için Yükseltilmiş Sürüm Profesyonel sınıf tasarımlar, daha hassas hedefleme için PS4 gamepad tutuş paketini geliştirecek malzeme ile dayanıklıdır. Ayrıca analog oyun çubukları ve tetik düğmeleri, oyunculara PlayStation 4 sistemindeki oyunlar için hassas kontrol sağlamak üzere geliştirildi.

  Sony Playstation 5 PS5 Oyun Konsolu (İthalatçı Garantili)

  TL19376.50

  Sony Playstation 5 PS5 Oyun Konsolu (İthalatçı Garantili)

  Sup 400 Oyunlu 3" Mini Atari + 1 Kol (İthalatçı Garantili)

  TL310.70

  Sup 400 Oyunlu 3" Mini Atari + 1 Kol (İthalatçı Garantili) Oyunlara Yeni Boyut Daha önce sadece birkaç oyundan oluşan atariye yeni bir bakış açısı getiren Sup 400 Oyunlu Mini atarinizin ekran genişliği 3 inçtir. Bu sayede oyunları daha net görebilir daha rahat oynayabilirsiniz. İçeriğindeki 400 farklı oyunlardan istediğinizi seçerek kendinize harika dakikalar geçirme imkanı sunabilirsiniz. Televizyonunuza Bağlayın Tv bağlantısı ile evinizdeki telefonunuza bağlayarak dev bir ekranda oyun oynama keyfini çıkaracaksınız. İsterseniz atariniz ile isterseniz ise tv de oynayabileceğiniz oyunda rekorlar kırarak kendinize güveninizin ne kadar arttığını göreceksiniz. Çocuğunuzu Mutlu Edin Özellikle çocukların oynaması için mükemmel bir arkadaş olan atariniz, onların kaliteli zaman geçirmelerine sebep olur. Çocukların el ve göz koordinasyonunu geliştiren oyunları onların gelişiminde hatırı sayılır yer kaplar. Kime Aldığınız Önemsiz Çocuklarınız için en güzel hediye olan atariniz, onların mutlu bir doğum günü geçirmelerine sebep olacaktır. Onlara aldığınız bu hediyenin ne kadar eğlenceli olduğunu fark ettiğinizde kime aldığınıza bakmadan ekran başından ayrılmadan saatlerce oynayabileceksiniz. Zaman Hızlı Geçecek Oyunları oynamaya başladığınızda kendinizden geçecek, zamanın ne kadar çabuk geçtiğini göreceksiniz. Sevdiğiniz oyunları oynarken aldığınız mutluluk sayesinde gün boyu stresten uzak bir gün geçireceksiniz. Ekonomik Oyun Standı Bir adet atari içinde 400 adet oyun bulunuyor. Çocuğunuz bu sayede tek bir alet ile çeşit çeşit oyunları oynarken başka bir oyuncağa ihtiyacı olmayacak.

  Sony Playstation 4 Slim 1 TB Oyun Konsolu + 2 Kol + Pes 2021 Season Update (İthalatçı Garantili)

  TL162.50

  Sony Playstation 4 Slim 1 TB Oyun Konsolu + 2 Kol + Pes 2021 Season Update (İthalatçı Garantili)

  Sony Psp Ghost Recon Advanced War2 Kitapçıklı Teşhir Ürün

  TL195.00

  Açıklama : Sony Psp Ghost Recon Advanced War2 Kitapçıklı Teşhir Ürün

  Sony Playstation 4 Slim 1 TB Oyun Konsolu + 2 Kol + Fifa 2023 (İthalatçı Garantili)

  TL149.50

  Açıklama : Sony Playstation 4 Slim 1 TB Oyun Konsolu + 2 Kol + Fifa 2023 (İthalatçı Garantili)

  Sony PS4 Dualshock 4 V2

  TL453.70

  Açıklama : Sony PS4 Dualshock 4 V2

  Sony Playstation 5 PS5 Oyun Konsolu + 2 Dualsense Kol + PS5 Fifa 2023 (İthalatçı Garantili)

  TL23840.70

  Sony Playstation 5 PS5 Oyun Konsolu + 2 Dualsense Kol + PS5 Fifa 2023 (İthalatçı Garantili) Ethernet, bluetooth ve USB çoklu bağlantı opsiyonu sunar. 350 watt güç kaynağı ve 3.5 GHz frekans hızı ile yüksek performans imkanı sağlar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER RDNA 2 temeli ve Ray Tracing hızlandırıcı özelliğine sahip GPU ile güçlü görüntü sunar. 3D ses teknolojisi ve hızlı SSD özelliği ile kaliteli ses ve güvenli depolama alanı sağlar. HDR TV ve 8K çıkışlı konsolları destekleyen özelliği ile gerçekci renkler sunar. Güçlü Optik Sürücü Ultra HD Blu-ray, BD-ROM ve DVD gibi ışığa duyarlı veri depolama ve veri okuma işlevi sağlar.

Fiyat

TL :

Kategori