34 üründen 1 ile 12 arası gösteriliyor.

  QCY T20 Ailypods Bluetooth 5.3 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

  TL538.20

  QCY T20 Ailypods Bluetooth 5.3 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Tutması Kolay Şarj kutusu boyutunu düzenlemeyi hedefleyerek tasarımını geliştirmeye devam ediyoruz. Şimdi kasa, insan avucunun üçte biri kadar büyük. Elinizde kolayca tutabileceğiniz kadar küçük ve yuvarlaktır. Rahat Kullanım Kısa Gövdeli Yarı kulak içi 2,6 cm kısa gövdeli yarı kulak içi kulaklık o kadar hafiftir ki bu kulakiçi kulaklıkları taktığınızda neredeyse hiçbir şey hissetmezsiniz. Her Detay Önemlidir Koşu parkurundan ilham alan yuvarlak kasa, güçlü performans sağlayan metal gravür ağı, bağımlı mikrofon, LED ve ayar delikleri içerir. Sizi Her Zaman Etkiler Titanyum kaplamayla, yerleşik 13 mm LCP kompozit diyafram sürücüsü, muhteşem pop ve rock müziğin keyfini çıkarmanız için yüksek çözünürlüğü iyileştirir. 13 mm Sürücü Açık Ses Sahnesi, Dengeli Ses Performansı

  Huawei Honor 8C Uyumlu Sevimli Panda Desenli Silikon Kilif 511292406

  TL439.00

  Açıklama : Huawei Honor 8C Uyumlu Sevimli Panda Desenli Silikon Kilif 511292406

  Samsung MB-MC64KA/TR Evo Plus 64 GB Micro SD Hafıza Kartı

  TL949.00

  Samsung MB-MC64KA/TR Evo Plus 64 GB Micro SD Hafıza Kartı Mikro Hafıza Kartları ile birlikte birbirinden farklı dosya formatlarını hafıza kartı içerisine yükleyebilirsiniz. Kaliteden taviz vermeyen kullanım tarzıyla birlikte son derece dayanıklıdır. Işık hızında ki kullanım şekli pratik çözümlemeler yaratır ve bekleme derdini ortadan kaldırarak hafıza kartı içerisine istediğiniz belgeyi kolayca yükleyebilirsiniz. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER Toplamda 64 GB geniş hafıza alanı birbirinden farklı dosya formatlarını hafızasında depolar. Dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarla uyumlu olduğu gibi dilerseniz TV üniteleri ile entegre edebilirsiniz. Özel yapısıyla birlikte virüslere karşı etkili bir performans yaşayabilirsiniz. Hızlı ve Akıcı Beklentilerinizi karşılayacak mikro hafıza kartı cep telefonu veya tabletlerde kullanılabilir. Birbirinden farklı dosya formatlarında depolama ihtiyacınıza göre kolayca seçerek kullanabilirsiniz. Adam genişleterek cihazlarınızda yer açabilir ve hafıza kartına istediğiniz formattaki dosya yükleyebilirsiniz. Son derece akıcı ve hızlı bir deneyim ile birlikte yüklediğimiz dosyayı hafıza kartı içerisine alırken bekleme derdi yaşamazsınız. Güvenilir Performans Üstün performans kalitesi ile birlikte hafıza kartı ışık hızında bir kullanım tarzıyla tanıştırır. Etkileyici performansına güvenebilir ve birbirinden farklı fotoğraf ya da videolarınızı hafıza kartı içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Işık Hızında İşlemler Asla bekleme derdi yaşatmaz ve istediğiniz şekilde hafıza kartı içerisine dosyalarınız yükleyebilir ve içerisinden dosyalarınızı güvenle çıkartabilirsiniz. Aradığınız üstün kalite ile tasarlanmış olan bu ayrıcalıklı ürün ile birlikte bekleme derdine yaşamadığın için ışık hızında işlemler yerine getirebilirsiniz.

  Xiaomi Redmi Note 10 Pro Kılıf Airbag Köşe Korumalı Renkli Desenli Yeni Trendy Cool Series Silikon

  TL193.70

  Açıklama : Xiaomi Redmi Note 10 Pro Kılıf Airbag Köşe Korumalı Renkli Desenli Yeni Trendy Cool Series Silikon

  Rosstech RS-150 Pro ANC Mikrofonlu Taşıma Çantalı Kulak İçi Kulaklık

  TL583.70

  Açıklama : Rosstech RS-150 Pro ANC Mikrofonlu Taşıma Çantalı Kulak İçi Kulaklık

  H11 Ultra Plus Akıllı Saat 49M 2.0 İnç

  TL661.70

  Açıklama : H11 Ultra Plus Akıllı Saat 49M 2.0 İnç

  QCY HT05 MeloBuds (BH21HT05A) Bluetooth ANC Kulak İçi Kulaklık

  TL778.70

  QCY HT05 MeloBuds (BH21HT05A) Bluetooth ANC Kulak İçi Kulaklık 30 Saatlik Pil Ömrü Bir Günden Fazla Oynatma ANC kapalıyken, şarj kutusu 30 saate kadar keyfini çıkarmanızı sağlayabilir.Altı Gürültü Engelleme Aramak için Mikrofonlar Nerede Olursanız Olun Konuşmaya Devam Edin4 mikrofonlu bu modellere kıyasla 6 mikrofonlu, ortam sesini ve insan seslerini daha hassas bir şekilde ele alabilir, böylece siz QCY UYGULAMASI Güncellenmiş Deneyim Eşleştirme açılır penceresi Özelleştirilebilir kontrol √ Uyku modu √ Denge ses kanalı gürültü engelleme için seviyeler Yükseltilmiş mod 9 mağaza / otobüs durağı40dB derinlemesine gürültü engelleme ile HT05 hepsini engeller çeşitli sesler çıkarır ve size sadece keyifli müzikler bırakır.Yükseltilmiş mod varsayılandır ve herhangi bir değişiklik hatırlanır tekrar değişene kadar etkili kalın.10 mm Dinamik Sürücü Çarpıcı Ses Sunar Gelişmiş büyük sürücü ve PU elastomer ile bu kompakt kulak içi kulaklıklar, şeffaf orta tizler ve güçlü bas sunar.DAIKOKU CCAW Üçlü frekansta dengeli ses LCP Grafen Hassas frekans yanıtı Dinamik Sürücü Her Ses Ayrıntısını Ortaya Çıkarır Gürültü Engelleme Küpü Gitmek için koy Gumdan ilham alan kulaklığın şekli kenarı pürüzsüz ve yuvarlak olan kare. İşte bu MeloBudsı diğerlerinden nasıl farklı kılıyoruz.Gürültü Engelleme Küpü Gitmek için koy Gumdan ilham alan kulaklığın şekli kenarı pürüzsüz ve yuvarlak olan kare.İşte bu MeloBudsı diğerlerinden nasıl farklı kılıyoruz.40DB ANC Rüzgar gürültüsü önleme modu3 gürültü engelleme modu Rüzgarlı günlerde bile sessiz kalın6 MIC ENC Arama için gürültü önlemeWQ7003AROmm dinamik sürücü Wugi amiral gemisi çipi CP grafen sürücüsü Güncellenmiş şeffaflık modu Type – C ile şarj bağlantısı

  Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)

  TL449.00

  Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)

  Talon Y60 Earbuds Basic Işıklı Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

  TL599.00

  Talon Y60 Earbuds Basic Işıklı Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Konuşmanızı ve arama deneyimlerinizi kolaylaştıracak mikrofon özelliği sayesinde arama esnasında sesin net ve güçlü bir şekilde duyulmasına yardımcı olur. Yüksek kalitede güçlü bir ses gücüne sahiptir. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER Yaklaşık olarak 3 saate kadar kesintisiz konuşma imkanı sunar. Mono ses özelliği ile avantajlı kullanım imkanı sağlar. 10 metreye kadar kapsama alanı sağlayabilen yapısı avantaj sunar. Ergonomik Tasarım Yaklaşık 24 saatlik bekleme süresi ile avantajlı kullanım sağlar. Bluetooth 5.1 sayesinde bağlantı kurulan tüm akıllı telefon ve cihazlarla hızlı ve istikrarlı bağlantı sağlayabilir. Kulak içi silikonlu yapısı ile ergonomik kullanım imkanı sunar. Işıklı yapısı sayesinde estetik bir görünüme sahiptir. Diğer ürün çeşitlerini incelemek için Bluetooth Kulaklık kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

  Lenovo LP1 Livepods Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık

  TL354.90

  Lenovo LP1 Livepods Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Güncel Teknolojiye Uygun Bluetooth 5.0 sürümünü bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede gayet geniş bir alanda etkinlik gösterebilir. Dilediğiniz gibi müzik dinleyebilir ve çeşitli işleri halledebilirsiniz. Müzik dinlerken özgürlüğünüzden feragat etmek durumunda kalmazsınız. Suya Karşı Dayanıklı Spor sırasında müzik dinlemek gibi bir huyunuz varsa artık rahat etmeniz mümkündür. Egzersiz esnasında terleseniz bile Lenovo kulak içi kulaklık açısından herhangi bir sorun oluşmaz. Böylece çok rahat bir biçimde kendinizi spora verebilirsiniz. Kısa Sürede Hazır Yaklaşık 1.5 saat içerisinde şarj olabilecek durumdadır. Bu nedenden ötürü sıklıkla tercih edilir. Sizler çeşitli işlerle alakadar olurken onun pili dolacaktır. Sonrasında rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz. Tahmini sayılara göre toplamda 12 saat boyunca müzik dinlenmesine olanak tanır. Ergonomik Gövdenin Avantajı Kulağınızda uzun süre boyunca durması için tasarlanmıştır. Bu sayede en yoğun anlarınızda bile sizlere eşlik edebilir. Günlük hayatın keşmekeşi içerisinde rahatça müzik dinleyebilecek ve müziğin verdiği enerjiden faydalanabileceksiniz. Kutusuyla Beraber Gelir Hem şarj hem de koruma amaçlı kullanılan bir kutusu vardır. Lenovo kulak içi kulaklık bu şekilde muhafaza edilebilir. Kaybolma gibi durumların önüne bu kutuyla birlikte geçmek mümkündür. Klas Bir Görünüm Teknik anlamda oldukça başarılı olan bu tasarım aynı zamanda gayet şık görünür. Benimsediğiniz stil ne olursa olsun sizlere adapte olabilecek durumdadır. Bu sayede çok şık görünebilirsiniz.

  Poco X5 Pro 5G 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)

  TL14558.70

  Poco X5 Pro 5G 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)

  Samsung Galaxy A04E 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili)

  TL424.00

  Açıklama : Samsung Galaxy A04E 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili)

Fiyat

TL :

Kategori

İndirimde Olan Ürünler

Kuponlu Ürünler