29 üründen 1 ile 12 arası gösteriliyor.

  İhlas Aura 105A5 Banyo Şofbeni

  TL1103.70

  İhlas Aura 105A5 Banyo Şofbeni Özellikler 1. Kurulumu kolay, kullanımı pratiktir. 2. Sıcak su ihtiyacı olan her yerde kullanılabilir. 3. Su tankına ihtiyaç yoktur. 4. Sıcak su için beklemeniz gerekmez, anında sıcak su sağlar. 5. Beş emniyetlidir. 6. Gereksiz elektrik harcamadığı için, ekonomiktir. 7. Üç kademeli olduğundan suyu her mevsimde istenilen derecede ısıtır. 8. Çift switch ve çift termostatlıdır. 9. Zarif bir görünüme sahiptir ve yer kaplamaz. 10. Yaygın servis ağına sahiptir. Model No 105 A5 Cihazın Tipi Ani su ısıtıcısı Çalışma Gerilimi 220 - 240 V AC Frekans 50/60 Hz. Güç 7.000 Watt Min. Çalışma Basıncı 25 kPa (2.5 mH2O) Max. Çalışma Basıncı 600 kPa (61 mH2O) Debi 4 L/ dk Ebatlar(Kutu) 237x175x360mm Brüt Ağırlık 2,6 kg IP Kodu IPX4

  Windsor Inverter 9 A++ Klima

  TL11.11

  Windsor Inverter 9 A ++ Klima Yüksek Kapasiteli Isıtma ve Soğutma 9500 BTU ısıtma ve 9000 BTU soğutma kapasitesi sayesinde Windsor Inverter 9 A ++ Klima ile oldukça yüksek kaliteli kullanıma etkili bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu sayede daha kısa süre içinde dilediğiniz sıcaklığı elde edebilirsiniz. Etkin Isıtma Performansı 9500 BTU ısıtma kapasitesine sahip Inverter klima ile soğuk kış günlerini, sıcak ortam oluşturarak konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Ortam ne kadar soğuk olursa olsun yüksek kapasiteli ısıtma gücü, kısa sürede havayı yumuşatır. Sessiz Çalışma Filtresi Sessiz çalışma filtresi sayesinde Windsor Inverter 9 A ++ Klima yalnızca 43 dB ses seviyesinde çalışır. Bu sayede oldukça uzun süre çalışsa bile sizi rahatsız etmez ve işlerinize odaklamanızı engellemez. Otomatik Yeniden Başlama Herhangi bir nedenden dolayı elektrik kesintisi olduğunda Windsor Inverter 9 A ++ Klima elektrik geri geldiğinde otomatik olarak eski ayarında çalışmaya devam eder. Bu sayede tekrar açmanıza ve ayar yapmanıza gerek kalmaz. Kademeli Çalışma 6 kademeli olarak çalışan Windsor Inverter 9 A ++ Klima sayesinde ihtiyacınıza uygun olan fan hızını seçebilirsiniz. Aynı zamanda turbo çalışma modu sayesinde daha hızlı bir şekilde dilediğiniz ısıya ulaşmanız mümkündür. Uzun Ömürlü Kullanım İç üniteyi aşırı ısınmaya karşı koruyan Windsor Inverter 9 A ++ Klima sayesinde oldukça uzun ömürlü kullanım yapabilirsiniz. Bu sayede hem meydana gelebilecek arızaların önüne geçer hem de kullanım süresi daha uzun olur. Temiz ve Sağlıklı Hava Nem alma fonksiyonu sayesinde Windsor Inverter 9 A ++ Klima oldukça temiz ve sağlıklı bir hava sunar. Ortamdaki nem dengesini ideal oranda tutar ve daha ferah bir şekilde nefes almanızı sağlar. Günün Her Anına Uygun Mod Seçimi Ekonomik, turbo ve uyku modu bulunan klimayı, tek tuşla dilediğiniz moda ayarlayarak oda içerisindeki havanın akışını, yönünü ve hızını belirleyebilirsiniz. Ayrıca zamanlayıcı özelliği de bulunan klimanın ne kadar süre çalıştıktan sonra kapanacağını ayarlayabilirsiniz.

  Regal CM 61000 1000 Devir 6 KG Çamaşır Makinesi

  TL982.00

  Regal CM 61000 1000 Devir 6 KG Çamaşır Makinesi 1000 devir maksimum sıkma devri sayesinde sizin için daha yüksek performans sağlar. 6 kg yıkama kapasitesi sayesinde tek seferde birçok ürünü yıkama fırsatı sunar. 15 farklı çamaşır yıkama programına sahiptir. Bu çeşitlilik sayesinde en hassas kıyafetler için bile kaliteli bir yıkama gerçekleştirir. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER Ön yıkama özelliği sayesinde çok daha temiz sonuçlar elde edebilirsiniz. 15 dakikaya ayarlanabilen hızlı yıkama özelliği sayesinde çok daha kolay ve hızlı bir şekilde sonuç elde edebilirsiniz. Çocuk kilidi sayesinde, çocuklarınızın olduğu bir ortamda bile güvenli bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Su ve Enerji Tasarrufu Yıllık 65 kWh enerji tüketimi ve 43 l su tüketimi sayesinde su ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Bu sayede oldukça hesaplı bir şekilde yıkama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Program Seçenekleri Sahip olduğu 15 ayrı program sayesinde kıyafetleriniz doğrultusunda seçimler yapabilir ve kıyafetleriniz için daha uzun süreli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte günlük 60 dakika ve hızlı programda 15 dakika zaman seçenekleriyle pratik bir şekilde sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüksek Sıkma Performansı 1000 devirde çalışma özelliği sayesinde çamaşırlarınız için yüksek sıkma performansı sağlanmış olur. Bu sıkma devrine maruz kalan çamaşırlarınız iyice sıkılmış olarak makineden çıkar ve kuruya yakın bir yapıya sahip olur. Bu sayede sizin için daha hızlı bir kuruma sağlar.Diğer ürünlerimizi incelemek için Çamaşır Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Omnitech Tech-8 Peristaltik Bulaşık Makine Parlatıcı Dozaj Pompas

  TL1024.40

  Açıklama : Omnitech Tech-8 Peristaltik Bulaşık Makine Parlatıcı Dozaj Pompas

  E.C.A Phoenix PH HM 11 Hermetik Şofben

  TL9.18

  E.C.A Phoenix PH HM 11 Hermetik Şofben Dijital Kontrol E.C.A. Hermetik Şofbende ön tarafındaki sıralı LCD paneli ile her türlü kontrolü rahatlık yapılır. Gelişmiş ekran ayarlar sayesinde şofben üzerinde su ayarları ve su kontrolleri konforlu ve pratik bir şekilde yapılarak şofben hazır hale getirilir. Yüksek Sıcak Su Hacmi İçerisindeki geniş hacim alanı sayesinde uzun süreli su kullanımlarında sıcak suyun erken bitmesinin önüne geçilir. 11 lt/dk sıcak su iç hacminin getirmiş olduğu avantaj ile sıcak su ihtiyacı uzun sürede karşılanır bu sayede sıcak su gerektiren işlemlerde sıcak su bitmez. Çoklu Enerji Alımı İçerisindeki suyu ısıtmak için ihtiyacı olan enerjiyi hem farklı yollarla karşılar. Doğalgaz üzerinden veya LPG üzerinden aldığı enerjiyi kendi içerisinde işleyerek ısı enerjisine dönüştürür bu sayede kısa sürede suyu ısıtır ve hazır hale getirir. Baca Sistemi Isıtma işlemi sırasında ortaya çıkan ve öldürücü düzeyde olan havayı özel baca sistemi sayesinde güvenle tahliye eder. Hermetik baca sistemi sayesinde zararlı hava doğrudan dışarıya atarak içeride kalmasını önceler bu yöntem ile istenmeyen hava %100 güvenli bir yolla tahliye edilir. Güç Tüketimi Enerji tüketimi ile elektrik enerjisini birleştirerek benzersiz bir deneyim sunar. 10 kW elektrik enerjisi tüketimi ile yüksek verimlilik gösterir. Uygun Standartlar Şofbenler için enerji yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır. Düşük enerji ile yüksek sıcak su üretir.

  Altus ALMD-15 20 LT Mikrodalga Fırın

  TL899.00

  Altus ALMD-15 20 LT Mikrodalga Fırın Fırın net ağırlığı yaklaşık 9 kg olup son derece hafiftir. Yeri değişmesi gerektiğinde hafifliği sayesinde zorlanmazsınız. Geniş iç hacmi, şık olması, farklı kullanım programları gibi avantajları sayesinde her mutfakta mutlaka bulunması gerekir. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER Fırın nominal giriş değeri bin 100 W ve mikrodalga frekansı 700 W belirlenmiştir. Ürün çalışma frekans değeri 2450 Mhz’dir. Fırın 243 mm yükseklik, 301 genişlik ve 311 derinliğe sahiptir. Artık çok alan gerekmeden de fırın kullanılabilir. Dondurucu Çözme Fonksiyonu Buzluktan çıkarılan gıdaların çözünmesi için zamana gerek yok. Mikrodalga fırındaki çözünme fonksiyonu sayesinde gıdalar pişmeye hazır hale gelir. 300 mm Döner Tabla Döner tabla içinde 300 mm ölçüsünde döner tablası bulunur. Bu tabla üzerine tabakla besinler konulabilir. Ayrıca iç kısmında özel aydınlatması da vardır. Zil Sesi Özelliği Mikrodalga fırın fonksiyonunu tamamladığı zaman zil sesini duyarsınız. Bu ses sayesinde işinizin bittiğini anlarsınız ve başında beklemenize gerek kalmaz. Mekanik kontrol paneli üzerinden program seçimi ve süre gibi bütün ayarlar yapılabilir. Fırında tam 6 farklı güç kademesi vardır. Beyaz renkli olan fırın şık ve ince tasarıma sahiptir. 2 ay garantisi vardır.

  Profilo CGA25200TR 1200 Devir 10 KG Çamaşır Makinesi

  TL13279.50

  Profilo CGA25200TR 1200 Devir 10 KG Çamaşır Makinesi Yük miktarı ve kumaş türüne göre belirlenen suda bekletme özelliği ile verimli kullanım elde edilmesini sağlar. 1200 devir sıkma gücü, çamaşırların makineden çıktıktan sonra kuruma süresini kısaltır. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER 10 kg yıkama kapasitesi aynı anda daha fazla çamaşır yıkamanızı sağlar. Yıkama erteleme özelliği sayesinde makine sizin ayarladığınız süre içerisinde çalışmaya başlar. Verimli ve ekstra sessiz motor özelliği bulunur. Bu sayede sessiz bir çalışma sergileyerek gürültülü oluşmasını önler. Leke Uzmanı Opsiyonu Leke türüne uygun sıcaklık, yıkama süresi ve deterjan miktarını ayarlayarak inatçı lekelerin zahmetsizce çıkarılmasını sağlar. Aynı zamanda kumaş dokusunda yıpranmayı önler., . Diğer Çamaşır Makinesi çeşitlerini incelemek için Çamaşır Makinesi kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

  Vestel CD6001 E 188 LT 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

  TL8.13

  Vestel CD6001 E 188 LT 6 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Bölme Sayısı 6 adet bölme sayısı bulunmaktadır. 6 adet bölme seçeneği dolayısıyla kullanıcıları için rahat bir kategorize işlemi sunma imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda 4 adet çekmece sayısıyla da kullanıcılara sunduğu işlevselliği arttırmaktadır. Geniş Hacim 188 litrelik hacmi vardır. Geniş hacmi dolayısıyla kullanıcıların derin dondurucu işlemlerini daha fazla ürün için gerçekleştirme işlemi sunması mümkündür. Değiştirilebilir Kapı Kapının açılma yönünü değiştirmek mümkündür. Kullanıcılar kapının hangi yöne doğru açılacağını basit birkaç işlem akabinde değiştirebilir. Böylece derin dondurucunun yerleştirileceği alan kapının açılış yönüne göre belirlenmek zorunda olmaz. Kullanıcılar derin dondurucuyu kendileri için en uygun alana yerleştirebilir ve akabinde kapının açılış yönünü de buna göre ayarlayabilir. Dondurma Kapasitesi Sahip olduğu dondurma kapasitesiyle kullanıcılarını tatmin etmektedir. 24 saatte 9 kg dondurma kapasitesiyle etkili performansını kanıtlamaktadır. 9 kg/1g dondurma kapasitesi ve dondurma performansı sayesinde etkili bir tercih olacaktır. Enerji Tüketimi Statik soğutma tipine sahiptir ve F sınıfı enerji verimliliği sağlamaktadır. 24 saatte 0,674 kWh enerji tüketimi gerçekleştirir. Boyutları 145 x 54 x 63 cm boyutlarına sahiptir. Yerleştirileceği alana uyumluluk konusunda sorun çekmez. İdeal sayılabilecek boyutuyla kullanılacağı alana kolayca yerleştirilebilir. Ayrıca ayarlanabilir ayakları olması dolayısıyla da kullanıcıların işini kolaylaştırmak konusunda başarılı olmaktadır.

  E.C.A. Poly Pure 100W Kablosuz Oda Termostatı Beyaz

  TL741.00

  E.C.A. Poly Pure 100W Kablosuz Oda Termostatı Beyaz

  Kumtel LX-6331 2000 W Krem Fanlı Isıtıcı

  TL438.00

  Kumtel LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı Krem Kaliteli Fanlar 2000 Watt’lık enerji ile çalışır. Hem soğuk hem de sıcak üfleme modu sayesinde bulunduğunuz her yeri kolay bir şekilde ısıtır. Uzun ömürlü bir üründür. Isıtan Etki İster ofisinizde ister de evinizde kış aylarında en iyi şekilde ısınmayı sağlamak için oldukça kullanışlı bir üründür. Geniş odaları bile en kaliteli şekilde ısıtır. Dayanıklılığı Test Edin Sağlam ve dayanıklı bir yapıda üretildiği için dışarıdan darbe alsa bile etkilenmez. Uzun seneler boyunca bu ürünü kış aylarında ısınmak için kullanabilirsiniz. Basit Kullanım Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Üstelik hafif ve ergonomik bir yapıda olmasından dolayı ofisinize de götürerek kışın dondurucu soğuklarda ısınmayı sağlayabilirsiniz. Hiçbir şekilde ağırlık yapmaz. Dış darbelere karşı da kendini koruma altına alır. Çocuklar İçin Güvenli Termik kesici emniyet sistemi sayesinde devrilme ya da düşme olduğu zamanlarda otomatik olarak ısıtıcı kendiliğinden kapanır. Bu sayede yangın gibi durumların oluşması engellenmiş olur. Küçük çocuklu aileler için de oldukça güvenli bir sisteme sahiptir. Paranız Sizde Kalır Az enerji ile çok fazla ısınma işlemini yerine getirir. Fazladan enerji harcanmalarının önüne geçer. Bu sayede her ay paranız cebinizde kalır ve çok fazla elektrik faturası ödemenize gerek kalmaz. Gönül rahatlığı ile bu ısıtıcıyı uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz.

  Bosch WGA25200TR 1200 Devir 10 KG Çamaşır Makinesi

  TL15922.40

  Bosch WGA25200TR 1200 Devir 10 KG Çamaşır Makinesi 14 farklı yıkama programına sahip olması sayesinde farklı tiplerdeki çamaşırları güvenle yıkayabilirsiniz. Otomatik dozajlama sistemi ile yıkama için gerekli deterjan miktarını ayarlar ve verimli yıkama imkanı sunar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER EcoSilence Drive özelliği sayesinde makinenin oldukça sessiz bir şekilde çalışmasını sağlar. Hızlı yıkama seçeneği sunan programları ile yıkama süresini kısaltarak hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. AntiStain fonksiyonu ile çay, yağ gibi lekeler bulunan çamaşırları ön yıkama yapmadan temizlemeyi hedefler. ActiveWater Teknolojisi Bu teknoloji sayesinde makine, içerisindeki çamaşırların ağırlığı algılar ve çamaşır miktarına göre su oranını ayarlar. Bu özelliği sayesinde su tasarrufuna destek olur. Diğer Çamaşır Makinesi çeşitlerini incelemek için Çamaşır Makinesi kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

  Bosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

  TL14125.80

  Bosch WGA142X1TR 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi Programları Kullanıcılara sunduğu program zenginliğiyle kullanıcıları fazlasıyla tatmin etmektedir. Kullanılabilir özel programları arasında Mix, spor giysileri, gömlek – bluz, AllergyPlus – Baby, süper kısa 15’ – süper kısa 30’, yünlü, hassas – ipek gibi modlar bulunmaktadır. Bu programlar kullanılarak çamaşırlarınızın yıkama işlemini en ideal olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. SpeedPerfect Teknolojisi Sahip olduğu özel teknolojilerden birisi de SpeedPerfect teknolojisi olmaktadır. SpeedPerfect teknolojisi sayesinde yıkama çevrimi en verimli şekilde azaltılmaktadır. %65 oranına kadar azaltılması sağlanan yıkama çevrimi sayesinde etkili bir yıkama işlemi aynı zamanda daha sağlıklı tamamlanmaktadır. Reload Özelliği Yeniden yükleme fonksiyonu olarak karşımıza çıkan Reload özelliği ile işlevsellik sınıf atlamaktadır. Makineye çamaşırları atıp yıkamayı başlattığınızda makineye atmayı unuttuğunuz çamaşırları fark etmek artık bir sorun olmaktan çok uzakta. Zira bahsi geçen Reload özelliği sayesinde unutulan çamaşırlarınızı yıkama işlemi gerçekleşirken makineye atabilirsiniz. Bunun için makineyi durdurmanız ve unuttuğunuz çamaşırları tekrar attıktan sonra çalıştırmanız kâfi gelecektir. Enerji ve Su Tasarrufu 3 Boyutlu AquaSpar teknolojisine sahiptir. Bu teknolojinin en büyük faydası ise enerji ve su verimliliğini en maksimum düzeyde sağlayabilmesidir. Az Titreşim ve Az Gürültü Titreşim ve gürültü seviyesini en minimum düzeye indiren AntiTitreşim tasarımı dolayısıyla konforlu ve etkilidir. VarioPerfect Teknolojisi En yüksek yıkama performansının gerçekleşmesini sağlamakla birlikte süre ve enerji bakımından da tatmin edicidir.

Fiyat

TL :

Kategori

İndirimde Olan Ürünler

Kuponlu Ürünler