32 üründen 1 ile 12 arası gösteriliyor.

  Çiftçiler Isıya Dayanıklı Borosilikat Cam Kupa Bardak 6'lı 200 ML

  TL376.00

  Çiftçiler Isıya Dayanıklı Borosilikat Cam Kupa Bardak 6'lı 200 ML Borosilikat Isıya Dayanıklı 6 Adet Kupa Bardak. Lüx İnce Cam Isıya Dayanıklı Kupa Bardak. El Yapımı İnce Camdan İmal Edilmiştir. Ürünün Malzemesi: Isıya Dayanıklı Borosilikat Cam Hacmi 200 ML Yükseklik 8,4 CM Çap 5,7 CM Paket İçeriği: 6 Adet- Kulplu Bardak

  Brıta Maxtra+ Yedek Su Filtresi - İkili

  TL339.20

  Açıklama : Brıta Maxtra+ Yedek Su Filtresi - İkili

  Omnipazar Vialli NP100B Siyah Masa Üstü Peçete Dispenseri

  TL313.60

  Açıklama : Omnipazar Vialli NP100B Siyah Masa Üstü Peçete Dispenseri

  Schafer Kıtchenhouse Termos Kırmızı 2 LT

  TL440.00

  Schafer Kıtchenhouse Termos Kırmızı 2 LT Paslanmaz çelik iç ve dış gövdesiyle güvenli kullanım avantajı sunan bir termos modelidir. Şık görünüme sahip olan geniş hazneli termos piknik, tatil veya seyahat yaparken avantajlı kullanım sunar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER Kapaklı tasarımıyla pratik kullanım avantajı sunar. Çift duvarlı çelik yapısıyla içeceklerin ısısını izole eder ve ısı kaybını önler. Ergonomik ağız yapısıyla dökülme riskini minimize eder. Geniş Hazne 2 litrelik geniş haznesi sayesinde tek seferde çok miktarda içeceği muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca ergonomik tutma sapı içeceği bardağa doldururken oldukça kolaylık sağlar. Esnek butonlu olan ürünün kapak kısmı kolaylıkla açılır. Kapaklı tasarımıyla ısıyı korumaya yardımcı olur. Diğer Termos çeşitlerini incelemek için Termos kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

  Öğütücü Robotu (bitki.Baharat Değirmeni)

  TL4.80

  Açıklama : Öğütücü Robotu (bitki.Baharat Değirmeni)

  Omnipazar Vialli NP100 Beyaz Masa Üstü Peçete Dispenseri Peçeteli

  TL291.20

  Açıklama : Omnipazar Vialli NP100 Beyaz Masa Üstü Peçete Dispenseri Peçeteli

  Brıta Maxtra+ Yedek Su Filtresi - Altılı

  TL888.00

  Açıklama : Brıta Maxtra+ Yedek Su Filtresi - Altılı

  Narpump Şarjlı Otomatik Damacana Su Pompası Çift Motorlu

  TL366.40

  Narpump Şarjlı Otomatik Damacana Su Pompası Çift Motorlu Ürün Özellikleri Dakikada 3.4lt dolum hızına ve düşük sese sahiptir. Beyaz modern tasarımı ve zarif hatlarıyla çift motorludur. Tek motorlu Narpump pompaya göre 2 katı hızlı dolum sağlar. Cam damacanalar dışında 7,6lt ve 19lt arası tüm damacanalarla uyumludur. Standart manuel pompaların aksine otomatik motoru sayesinde dışarıdan hava girişini engeller, böylece damacananızda bakteri birikmez, sağlıklı ve temiz su içersiniz. Anne-bebek kullanımına uygun malzemeden üretilmiştir. Temizliği kolay, su sızdırmayan, paslanmaz borulu modern tasarıma sahiptir. Kolay açma/kapama özelliğiyle çocuk, yaşlı ve yetişkinler tarafından rahatça kullanılabilir. Minimal tasarımı sayesinde çantanıza sığar, her yere taşıyabilmeniz için kolaylık sağlar. Yüksek kaliteli güçlü motora sahiptir. (1500mAh) Açık alanlar ve kamp kullanımı için uygundur. Kullanım Talimatı: İlk kullanım öncesi 3 saat süreyle şarj ediniz. Usb girişine sahip kablosu sayesinde herhangi bir adaptörle şarj edebilirsiniz. Metal boruyu pompanıza yerleştirin. Silikon hortumu dezenfekte etmek için 3-5 dakika sıcak suda bekletip pompanıza monte edin. Narpump’ınız, damacana kapağınıza delik açıp hortumunu içine yerleştirdikten sonra kullanıma hazır hale gelir. Mavi ışıklı led tuşuyla kolayca dolumu başlatıp dilediğinizde durdurabilirsiniz. Narpump taşma, dökülme, su israfı ve yorgunluğa son verir, hayatınızı kolaylaştırır. 6 ayda bir hortumunuzu yenileyiniz.

  Brita Maxtra Yedek Su Filtresi - Altılı

  TL817.60

  Açıklama : Brita Maxtra Yedek Su Filtresi - Altılı

  Brita Marella Xl 3 Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Mavi

  TL763.20

  Brita Marella Xl 3 Filtreli Su Arıtma Sürahisi - Mavi Ürün Özellikleri MAXTRA+ filtre ile iyi su elinizin altında: Bütün BRITA filtreli sürahi modelleriyle uyumlu olan MAXTRA+ su filtresi, MicroFlow teknolojisi sayesinde musluk suyunu 3 aşamada filtreler: 1. Ön filtre; binanızdaki borular eskiyse musluk suyunda olabilecek kum benzeri kaba kirleri, 2. İyon değişitirici reçine; kireci, kurşun ve bakır gibi ağır metalleri, 3. Hindistan cevizi kabuklarından üretilen aktif karbon ise; kloru ve suyun tadını-kokusunu bozan diğer maddeleri filtreler. Kalsiyum ve magnezyum gibi yararlı mineralleri ise muhafaza eder. Marella XL sürahi, pratik ve kullanışlıdır: -Üst kapakçığı sayesinde tek elle kolayca dolum yapılır -Entegre kapak ucu, filtrelenen suyu, dış kaynaklı kirlenmelerden ve tozlardan korur -BRITA Memo gösterge: Kapak üstündeki zaman sayacı, filtre değişim zamanının geldiğini hatırlatır -Bulaşık makinesinde 50°'ye kadar yıkanabilir (kapak hariç) -BPA içermez -Marella XL Kapasitesi: 3,5 lt Toplam Hacim (2,0 lt filtrelenmiş su) *Kutu içerisinde toplam 3 adet MAXTRA+ su filtresi ve 1 adet Marella XL mavi sürahi bulunmaktadır.

  Emsan Montana Düdüklü Tencere Seti 4+6 L Siyah Gri

  TL2.40

  Emsan Montana Düdüklü Tencere Seti 4+6 L Siyah Gri Ürün Özellikleri Yemekler lezzetle pişsin! Montana Siyah Gri 4+6 Litre İndüksiyon Tabanlı Düdüklü Tencere seti, pişirme programları sayesinde sebze, et, balık ve baklagilleri pişirirken, pişirme ısılarını düzenleyerek gıdaların vitaminlerini ve lezzetini korur ve geliştirilmiş taban sistemi sayesinde her yere eşit ısı dağıtarak yemeklerin lezzetini arttırır. 2 tencereye de uyumlu düdüklü kapak ve cam kapaklara sahiptir. Böylelikle 2 farklı düdüklü ve 2 farklı tencere olarak kullanılabilir. Yanmayan ve ısınmayan bakalit yan sapları ile kolay kullanım sağlar. İndüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanılabilir. Emsan Montana İndüksiyon Tabanlı Düdüklü Tencere Seti Siyah Gri 4+6 Litre 18/10 paslanmaz çelik İndüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanıma uygun enerji kapsül taban. Yanmayan ve ısınmayan bakalit yan saplar. 4 ve 6 litreden oluşan 2 farklı gövde. 2 tencere de kullanılabilen düdüklü kapak. 2 tencere de kullanılabilen cam kapak. 2 tencereye de uyumlu kullanılabilecek gibi tasarlanmış düdüklü kapak ve cam kapak sayesinde 2 farklı düdüklü ve 2 farklı tencere olarak kullanılabilir. Düdüklü kapağı hariç olarak diğer parçalar bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur. 4 lt (22 x 12,5 x 12 cm) 6 lt (22 x 17 x 16,5 cm)

  Omnisoft EPX SH-35 Shaker Kokteyl Karıştırıcı Paslanmaz Çelik 350

  TL440.00

  Açıklama : Omnisoft EPX SH-35 Shaker Kokteyl Karıştırıcı Paslanmaz Çelik 350

Fiyat

TL :

Kategori

İndirimde Olan Ürünler

Kuponlu Ürünler