28 üründen 1 ile 12 arası gösteriliyor.

  Espressomm Latte Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve Makinesi + 10 Kutu Kahve

  TL25.60

  Açıklama : Espressomm Latte Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve Makinesi + 10 Kutu Kahve

  DYSON V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge Gri

  TL22725.30

  DYSON V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge Gri 360 derece HEPA filtresi, alerjenleri ve tozları havadan uzaklaştırır ve daha temiz bir ortam sağlar. Zorlu yüzeyler için geliştirilen dijital motoru, yüksek emiş gücü ile en küçük toz tanelerini dahi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda silindirik temizleme başlığı, etkili temizlik deneyimi sunar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER Lazer ışını teknolojisi, zorlu kirleri ve partikülleri kolaylıkla tespit edilmesine yardımcı olur. Toz torbasız teknolojisi sayesinde, tek tuşla tüm kirleri kolaylıkla boşaltabilirsiniz. Farklı yüzeyler için geliştirilen başlıkları, tüm zeminlerde ideal kullanım imkanı sunar. Verimli Tasarım 60 dakikaya varan çalışma süresi ile uzun vadeli kullanım sağlayabilirsiniz. LCD ekran üzerinden şarj ve temizlik modlarını takip edebilirsiniz. Diğer ürünlerimizi incelemek için Şarjlı ve Dikey Süpürge kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

  Karaca Vantuz Action Force F3 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

  TL2.60

  Karaca Vantuz Action Force F3 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Ürün Özellikleri Özellikler Easy Catch Kablo Sistemi sayesinde temizlik işlemi bittikten sonra güç kablosunu tuşa basılı tutmaya gerek kalmadan tek seferde veya uzaktan çekip bırakılarak sarabilir. Easy Click Tuş Sistemi ile açma kapama deneyimi zahmetsizce gerçekleşir. Infinity Tekerlek Sistemi kolay manevra kabiliyeti sayesinde kesintisiz ve kolay temizlik sağlar. Quick Clean Toz Haznesi; Ergonomik hazne açma tuşu ile toz haznesini tek tuş ile yerinden çıkarıp, tek hareket ile tozları etrafa dökmeden kontrollü bir biçimde boşaltabilirsiniz. Bagless Sistemli (toz torbasız) 899 Watt motor gücüne sahiptir. Yüksek Emiş Gücü: 185 aw Ergonomik On/Off düğmelere sahiptir. Kablo Uzunluğu 5 metredir. Toz Hazne Kapasitesi: 2 litredir. 1700mm flexible dayanıklı PE hortum, bükülmelere ve kırılmalara dayanıklı esnek yapısıyla kolay hareket olanağı sağlar. Geniş Filtreleme yüzeyi ile uzun süre kullanım imkanı sunar. Geniş H.E.P.A. 13 Filtresi uzun süre değiştirmeden kullanım sağlar. Patentli 2 katmanlı motor koruma filtre sistemi bulunmaktadır. Elin kaymasını önleyerek tutuş kolaylığı sağlayan ergonomik tutma sapı ve eğilmeden süpürmeyi sağlayan 18 kademeli Ergotouch Teleskobik boruya sahiptir. Toz haznesi şeffaf veya opak olabilme özelliğine sahiptir. Ultra hafif oluşu ve ideal boyutları sayesinde kullanımda ve saklamada kolaylık sağlar. 360 derece dönerek manevra kabiliyetini arttıran ön Tekerlekler ile hareket kolaylığı sağlar. Parke ve halı fırçasında max. ve min. ayarı bulunmaktadır. Aksesuarlar : Parke - Halı Fırçası (fırça üzerinde yer alan minimum ayar ile emiş performansını düşürmeden kolayca süpürebilir, maximum ayar ile yüksek vakum sağlayarak tüm tozu ve kiri vantuzlayabilirsiniz) Koltuk Ucu Kenar Köşe Aparatı

  Fantom Speedy Pro DU 2100 Dikey Süpürge

  TL981.50

  Fantom Speedy Pro DU 2100 Dikey Süpürge Kuru emiş performansına sahiptir. Güçlü emiş sağlayan donanımı tüm tozu ve kiri hazneye hapsederek etkili kullanımı destekler. Sürekli olarak el altında olabilen tasarımı sayesinde oldukça kullanışlıdır. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER Evcil hayvana sahip olan aileler için oldukça idealdir Elde kolayca taşınabilir bir forma sahiptir. El ergonomisine uygun tutma aparatı ve el süpürgesine çevrilebilen kolay bir tasarıma sahiptir. Yaklaşık olarak 500 W güç performansı ve 1.65 kg ağırlığı sayesinde etkin kullanımı destekler. Geniş Hazne Kenar ve köşeler için ideal olarak tasarlanan süpürge ucu sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Yaklaşık olarak 5 metre uzunluğunda kabloya sahiptir. Bütün evi rahatlıkla gezebileceğiniz ideal kablo boyutu vardır. 1 litre geniş toz toplama kapasitesi, sürekli olarak toz haznesini değiştirmeye gerek kalmadan bütün evi temizlemenize olanak tanır. Uzun Ömürlü Kullanım Plastik materyalden üretilen uzatma borusu darbelere karşı oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Düşme sonucu meydana gelen olası çizilme ve kırılma problemlerine karşı dayanıklıdır. Kaliteli yapısı ve kullanışlı tasarımı sayesinde uzun vadeli kullanım avantajı sunar. Kullanışlı Tasarım Dikey tasarımı sayesinde hem yerden tasarruf etmenize yardımcı olur hem de daha konforlu bir şekilde kullanım elde edilebilir. Çok fazla eğilmenize gerek kalmadan koltuk ve yatak altı gibi dar alanları rahatlıkla temizlemek mümkün olur. Diğer Şarjlı ve Dikey Süpürge çeşitlerini incelemek için Şarjlı ve Dikey Süpürge kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

  Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 L Fritöz

  TL2.98

  Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 L Fritöz Beyaz Mi Akıllı Hava Fritözü 3.5L Daha az yağ ve az yağ ile daha sağlıklı pişirme Havada Kızartma丨Pişirme丨Yoğurt丨Kuru Meyve丨Buz Çözme Sağlıklı ve hızlı 360° ısıtılmış hava sirkülasyonu, Yağ oranı düşük ve çabuk pişen lezzetli yemekler Sadece bir Hava Fritözü değil Ayrıca yoğurt makinesi, meyve kurutma makinesi, mikrodalga fırın ve elektrikli fırın 24 saate kadar sürekli pişirme* Ayarlanabilir sıcaklık 40°C ila 200°C* 24 saat uzun sürekli çalışma süresi Akıllı tarifler Yeni başlayanlar için bile öğrenmesi kolay, Akıllı tariflerle işi kolaylaştırın 24 saate kadar akıllı zamanlama Air Fritözü önceden ayarlayın ve eve geldiğinizde sizi sıcak bir yemek bekliyor Duraklatmak için sepeti dışarı çekin* Pişirme durumunu gerçek zamanlı olarak izleyin OLED dokunmatik ekran Eğlenceli özelleştirilmiş ekran Çift katmanlı yapışmaz kaplama Aşınmaya dayanıklı ve yapışmaz yüzey, temizliği kolaylaştırır *24 saat kesintisiz pişirme süresi sadece düşük sıcaklıklarda elde edilebilir. Sıcaklık ne kadar yüksek olursa, pişirme süresi o kadar kısalır. *Bu fonksiyon, sepet dışarı çekildiğinde ısıtma borusunun kapatılacağını ve ısıtmanın durdurulacağını gösterir.

  Cosori L501 1500 W Sıcak Hava Fritözü

  TL24.45

  Cosori L501 1500 W Sıcak Hava Fritözü Fanın yüksek dönüş hızı sayesinde, merkezkaç kuvveti, havanın kademeli difüzyon boyunca fan kapısına dolaşmasına neden olur. Sıcak rüzgar, hava çıkış tasarımıyla birlikte yukarı doğru esiyor, bu nedenle gürültü seviyesi büyük ölçüde azaltılıyor. Meyveleri rahatça kurutmak için ısı özelliğinden yararlanın Ek olarak, hava fritözü, her yemeğin zamanına ve sıcaklığına karşılık gelen önceden ayarlanmış 09 pişirme programına sahiptir, örneğin: dana biftek, kızarmış tavuk, patates kızartması, kızarmış/ızgara sebzeler,... Ürün ayrıca dondurulmuş buzları çözmek için kullanılır. ve yiyecekleri kurutmak için ısıyı çok faydalı bir şekilde kullanın. Hepsi fritözün GÜÇLÜ DOKUNMATİK LED dokunmatik ekranına tek dokunuşla. tasarım, kompakt Tamamen çığır açan tasarımıyla CAF-L501 lüks, modern tasarımda öncüdür ve mutfak iç koordinasyonu için son derece uygundur. Kompakt boyutu ile çok yerden tasarruf sağlar. Benzersiz Air Crisp Teknolojisi - %20 daha hızlı ön ısıtma Cosori CAF-L501 yağsız fritöz, sıcaklığı sabit ve eşit tutmak için ısıyı 360 derecelik bir girdap içinde hızlı ve sürekli olarak fırın boşluğunda dolaştıran Air Crisp teknolojisini uygular. Ayrıca, ön ısıtma/ön ısıtma, diğer fritöz modellerinden %20 daha hızlıdır! Sonuç olarak, ailenizin sağlığını korurken zamandan tasarruf ederek, neredeyse hiç yağ gerektirmeyen çıtır altın rengi kızarmış yiyeceklere sahip olacaksınız. Yağı %85'ten fazla azaltarak sağlık için iyidir Cosori yağsız fritöz, geleneksel kızartma yöntemlerine kıyasla yiyeceklerdeki yağın %85'e kadar azaltılmasına yardımcı olur. Yemekler yağlı değil, dumanlı değil, lezzetli tadı bozulmadan kalıyor. Özel tasarımlı Cosori hava fritözünün kızartma tavası ve yağ toplama tepsisi, temizliği kolaylaştırmak için yapışmaz kaplama ile kaplanmıştır. Özellikle tava ve tepsiyi alıp bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. ABD Gıda ve İlaç İdaresi'nin FDA onaylı birinci sınıf yapışmaz kaplaması kanserojen PFOA içermez. Kızartma sepetinin kaldırıldığında düşmesini önlemek için güvenlik düğmeli, ısı önleyici fritöz kolu.

  Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları Uyumlu 5'li Filtre Seti

  TL258.70

  Açıklama : Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları Uyumlu 5'li Filtre Seti

  Mil Su Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı 10Lu Filtre Seti

  TL471.90

  Açıklama : Mil Su Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı 10Lu Filtre Seti

  Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi Kırmızı

  TL1.81

  Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi Karaca Hatır Ailesinin En Sevilen Üyesi: Hüps Sütlü Türk Kahvesi lezzetini bir adım öteye taşıyabilmenizi ve nefis sütlü kahveler yapmanızı sağlayacak Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi sizinle! Sade kahve dışında sütlü kahve seçeneklerini de hazırlamanızı sağlayan ideal ısı ayarına sahip olan bu ürün kahvelerinizi yakmadan doğru ayarda pişirir. Size sadece keyifle kahvenizi yudumlamak kalır. Bol Köpüklü Kahve Keyfi Türk kahvesi için köpük içim keyfinin en keyifli kısımlarından biridir şüphesiz. Köpüksüz bir Türk kahvesi, kahve keyfinize gölge düşürebilir. Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi ile yaptığınız her kahve bol köpüklü olacaktır. Birkaç fincan kahve yapsanız bile hepsine yetecek kadar köpük oluşur ve kimse kahveyi köpüksüz içmek zorunda kalmaz. Böylece sevdiklerinizle yapacağınız kahve keyfini bol köpüklü haliyle çıkarabilirsiniz. Kullanımı Kolaydır Bu kahve makinesini kullanarak kahve yapmak çok kolay olacaktır. Normalde kahveniz pişene kadar başında beklemeniz gerekir. Ancak bu makine taşma önleyici sisteme sahip olduğu için kahveniz pişerken gönül rahatlığı ile başka işlerle uğraşabilirsiniz. Kısa Sürede Mükemmel Sonuç Kahve makinesinin düğmesine bastığınız anda güçlü bir şekilde çalışmaya başlayarak çok kısa süre içinde kahvenizi hazır hale getirir. Karaca Hatır Sütlü Kahve makinesi, temizleme fırçası ve kahve ölçü kaşığı ile birlikte gelir. 16 farklı renk seçeneğiyle de göz dolduran Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi mutfağınızın en şık parçasından biri olacak. Nefis Köz Tadı Közde pişen Türk kahvesi, ağır ağır piştiği için mükemmel bir lezzet oluşturur. Bu makine özel çalışma stili ile kahvelerinizin köz tadında olmasını sağlayacaktır. Farklı İçecekler Yapabilir Bu makine ile Türk kahvesinden farklı içecekler de hazırlayabilirsiniz. Sütlü Türk kahvesi, sütlü sıcak çikolata ya da sütlü hazır kahveyi makineyi kullanarak yapabilirsiniz. Evinize misafir geldiğinde herkesin isteğine bağlı olarak çeşit çeşit kahve yaparak evinize kafe ortamı kazandırabilirsiniz. Tasarruflu Kullanım Kahvenizi pişirdikten sonra otomatik olarak kapandığı için sizin kapatmanız gerekmez. İşiniz bittikten sonra kapatmayı unutursanız, otomatik olarak kapanacağı için elektrik harcamayacaktır ve size tasarruf imkânı sunacaktır.

  Philips EP5447/90 Tam Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi

  TL19368.70

  Philips EP5447/90 Tam Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi Ergonomik ve Şık Tasarım Ergonomik bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı konforlu bir kullanım gerçekleştirme olanağını da beraberinde getirmektedir. Ayrıca şık tasarımı sayesinde kullanım alanında herhangi bir görüntü kirliliğine neden olmaz. Kullanıcısının göz zevkine hitap eder ve mutfağınızda şık bir görüntünün elde edilebilmesine olanak sağlar. Yüksek Su Tankı Hacmi 1,8 litre gibi geniş bir su tankı hacmine sahip olmaktadır. Bu nedenle sürekli olarak su doldurmanıza gerek kalmadan kullanım gerçekleştirebilmeniz mümkün bir hal almaktadır. Süt Köpürtme Özelliği Süt köpürtme özelliğine sahiptir. Bu sayede yaptığınız sütlü kahvelerin üzerinde köpük tabakası oluşabilmesine imkân sağlar. Kahve Türü Toz kahve türü ile çalışmaktadır. Kahve haznesine koyacağınız toz haline getirilmiş kahve ile pek çok farklı kahveyi elde edebilmeniz mümkün olmaktadır. Böylelikle istediğiniz türdeki kahveyi yapabilmeniz çok basit bir hal alır. Kahve Türleri Americano, Cappucino, Espresso, Kahve, Köpüklü süt, Latte, Latte Macchiato, Machiato, Ristertto ve sütlü kahve gibi pek çok kahve türünü tek başına yapabilme özelliğine sahiptir. Dokunmatik Ekran Paneli Dokunmatik bir yapıya sahip olan ekran panelinden istediğini kahvenin türünü seçmeniz halinde çok kısa bir süre içerisinde kahvenizi hazır hale getirir. Böylelikle hızlı ve pratik bir şekilde istediğiniz türdeki kahveyi yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

  Mil 12 Aşamalı LG Membran Seçenek Multimineralli Çelik Tanklı Su Arıtma Cihazı (DNP12)

  TL21.60

  Mil 12 Aşamalı LG Membran Seçenek Multimineralli Çelik Tanklı Su Arıtma Cihazı (DNP12) Sahip olduğu özellikler sayesinde günlük hayatta içilen suları; kir, pas ve kum tanelerinden arındırarak içime hazır hale getirir. Tüm bakteri ve virüsleri ise atık bakteri bölümünden dışarı atar. Böylece daha güvenli bir su tüketimi sağlar. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER Suyunuza pH ve doğal mineralleri ekleyerek, doğal tüketim imkanı sağlar. Çok ağır kireçli sularda bile etkin çözünürlük ve arıtım olanağı sunar. Renk ve tat durumunu dengeler. Dayanıklı Materyal Hazne yapısı ve musluk materyali sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanım sağlayabilir. Krom paslanmaz musluk yapısı ile musluğun paslanmasını önler. Anti bakteriyel çelik tanka sahip olmasıyla, haznesi bakteri üretmez. Su Arıtma Kapasitesi Arıtma kapasitesi oldukça yüksek olan cihaz, günlük kullanımda rahatlık sağlar. Yaklaşık olarak 5 litreye kadar tek seferde su arıtır ve kullanıma hazır hale getirir. 8 Litreye kadar anti bakteriyel çelik tank yapısına sahiptir. Arıtılan sular bu tank içerisinde depolanır. İstediğiniz zamanda tüketime hazır hale gelir. Filtre Çeşitleri Oldukça donanımlı yapıya sahip olan cihaz; filtre çeşitleri ile farklılık gösterir. Sediment Filtre yapısı ile pas ve kir parçacıklarını temizler. Udf Inlıne filtresi ile tat, koku ve renk düzeyini en seviyede tutar. Klor ve diğer kimyasal

  Arzum AR1092 Mano 1700 W Mikser & Blender Seti

  TL1197.00

  Arzum AR1092 Mano 1700 W Mikser & Blender Seti Güvenlik Avantajı Çocukları bu üründen uzak tutmalısınız. Mikser ve blender setinin kendi koruması mevcuttur. Ancak yine de onları bu cihazın yanına yaklaştırmayın. Ayrıca ürünü kullanırken siz de dikkatli olmalısınız. Ürünün İşlevleri Lezzetli yemekler hazırlamanın yolu, bu ürünleri kullanmaktan geçer. Sebzeleri, meyveleri, katı gıdaları, eti, vb. ürünleri kolayca parçalara ayırabilirsiniz. Ufak parçalara ayırdığınız ürünleri istediğiniz yemekte veya tatlıda kullanabilirsiniz. Doğrama Haznesi Arzum AR1092 Mano Mikser & Blender setinin içinde doğrama haznesi mevcuttur. Bu haznenin 800 mililitre kapasitesi mevcuttur. Yemek yapmanın yanında meyve suyu için de bu aparatı kullanabilirsiniz. Taze sıkılmış meyve suyu lezzetini sevdiklerinizle yaşayabilirsiniz. Mikserin Gücü 1700 W elektrik gücüyle hizmet veren mikser, çeşitli gıdaları kolayca parçalar haline ayırır. Bu parçaları farklı lezzetler elde etmede kullanabilirsiniz. Meyve, sebze, et, yemiş, tavuk gibi besinleri bölmede ve parçalamada bu cihazdan yararlanabilirsiniz. Blenderin Malzemesi Arzum teknolojisiyle üretilen blenderin plastikten imal edildiği bilinmektedir. Sürahi özelliği bulunan bu cihazı mutlaka deneyin. Blender da elde ettiğiniz sıvıyı bu sürahide muhafaza edebilirsiniz. Hız Kademesi Cihazın 3 ayrı hız kademesi mevcuttur. Yavaş, orta veya hızlı kademelerinden birini seçerek işleme başlayabilirsiniz. Arzum AR1092 Mano Mikser & Blender Set Katı gıdaları zaman kaybetmeden un ufak hâle getirebilir. Ayrıca 600 mililitre kapasitesinde ölçü kabı da mevcuttur.

Fiyat

TL :

Kategori

İndirimde Olan Ürünler

Kuponlu Ürünler