28 üründen 1 ile 12 arası gösteriliyor.

  Casio Edifice EF-539D-1AVDF Erkek Kol Saati

  TL24.66

  Casio Edifice EF-539D-1AVDF Erkek Kol Saati Geniş tasarımıyla erkekler için ideal kullanımı temsil eden, analog bir erkek kol saati modelidir. 48 mm geniş kasa çapı, estetik yuvarlak kadranı ve cildi rahatsız etmeyen kordonuyla üst düzey konforda deneyim vaat eder. Estetik ve Güçlü Metal ve siyah tonların bileşiminden meydana görünümü estetiklik noktasında oldukça iddialıdır. Su geçirmezliği 10 ATM düzeyindedir. Bu sayede derin dalışlarda kullanıma uygundur. Çelik ve mineralden elde edilen güçlü yapısı dış etkinlerden bağımsız kullanımı destekler. Çok Nitelikli Analog saat gövdesi üzerinde çok sayıda nitelik barındırır. Kronograf, takimetre, hassasiyeti 1 saniye olan kronometre ve tarih göstergeleriyle bir saatten daha fazlasını ifade eder. Kurmalı mekanizmaya sahip olan bu erkek kol saati modelinin pili en az 2 yıl dayanabilir.

  Seiko SSB385P2 Erkek Kol Saati

  TL941.00

  Seiko SSB385P2 Erkek Kol Saati Yeşil ve gri renklerin uyumundan meydana gelen, erkeklerin kullanımına has tasarlanmış bir erkek kol saati modelidir. Analog ekran tipine sahip olan saat, minimal çizgi detaylarıyla dakikaları ve saniyeleri takip etmenizi mümkün kılar. Zamandan Daha Fazlası Erkek Kol Saati, aynı zamanda takvim ve kronometre fonksiyonlarına da sahiptir. Böylece ayın günlerini takip etmenize ya da pratik şekilde belirli süre kontrolleri yapmanızı mümkün kılar. Yanında yer alan üç işlevsel düğme fonksiyonları pratik etkinleştirmenizi sağlar. Uzun Ömürlü Deneyim Quartz mekanizmaya sahip olan saat, pil vasıtasıyla kolayca etkinleşebilir. Uzun pil ömrüyle 2-3 yıl sınır tanımadan hizmet edebilir. Çelik ve mineral materyalleriyle örülü yapısının desteğiyle 10 ATM geçirmezlik seviyesine sahip olup derin dalışlarda dahi hasar almadan size eşlik edebilir.

  Quamer Erkek Kol Saati nk3860

  TL636.80

  Quamer Erkek Kol Saati nk3860 Geniş ekran kalitesi, kronometre sayacı, alarm özelliği ve estetik yapısı ile ön plana çıkan, ihtiyacınızı karşılayan teknolojik tasarım kol saatidir. Bilek ergonominiz için özel olarak üretilmiş günü oldukça rahat, keyifli, kaliteli geçirmenize olanak sağlar. Modern Şık Tasarım Evde, iş yerinde, özel gün ve gecelerde kombinlerinizi ön plana çıkaran son zamanların en çok tercih edilen trend, şık Erkek Kol saatlerinin başında gelir. Metal kasası, çelik kasa metal özelliği, siyah kadranı, mineral cam materyal yapısı ve metal kordonu göz zevkinize hitap ederek uzun ömürlü kullanım garantisi sunar. Suya Karşı Etkin Koruma Yüksek pil gücü ve 3 ATM su geçirmezlik özelliği sayesinde yağmurlu ve ıslak alanlarda uzun süre bitmeden, sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Sağlık garantisi sunan saat, cilt yapınız üzerinde herhangi bir tahriş, kızarıklık, alerji etkisi uyandırmadan hijyenik kullanım deneyimi yaşatır.

  Casio F-91W-1DG Erkek Kol Saati

  TL1123.00

  Casio F 91W 1DG Erkek Kol Saati Şıklığı ile kullanıcıları kendine hayran bırakan Casio erkek kol saati, erkeklere özel birçok özellik ve detaylar sunmaktadır. Detayları saate hareket katıyor. Kalite ile geliştirilen bu ürün, klasik kasalarıyla prestijli bir görünüm yaratıyor. Yumuşak Silikon ile Rahat Hareket Yumuşak silikona sahip olan bu model ciltte alerjik reaksiyona neden olmamaktadır. Etkileyici kadran ve kasa renkleri de dahil olmak üzere bu saat, sıkıca vidalanmış arka yüzlere sahiptir. Yani saat mekanizmanızda bir sorun olduğunda bu kapak açılır ve mekanizma değiştirilir. Su Geçirmeyen Yapı Erkek Kol Saati, gün içerisinde bileğinize hizmet etmeye devam eden hassas organik camdan yapılmıştır. Su geçirmez yapısı sayesinde eller kolayca yıkanabilir ve dilediğiniz gibi su altına inebilirsiniz. Birçok faydalı kullanımı olan bu saatin özellikleri, saati daha verimli kullanabilme açısından geliştirilmiştir.

  Casio A158WA-1DF Retro Erkek Kol Saati

  TL1022.00

  Casio A158WA-1DF Retro Erkek Kol Saati Dijital ekran görünümüyle modern zaman hissiyatı yaratan, kullanışlı bir erkek saat modelidir. Kasasına ve kordonunda bütüncül gri ton öne çıkarken kadranına çok renklilik hakimdir. Bu sayede değişken kombinlere farklılık bir tamamlayıcı olabilir. Tam Fonksiyonlu Kullanım Dijital saat ekranında barındırdığı göstergeyle 24 saati detaylı olarak takip etmenizi mümkün kılar. Temel fonksiyonun yanında bir saatten beklenebilecek alarm, kronometre, takvim gibi fonksiyonların tamamını yerine getirerek çok yönlü kullanım sağlar. Özgün ve Dirençli Kare kadrana sahip olan saat, 33 mm kasa çapıyla standarttan uzak özgün bir uyumluluğa sahiptir. Yapısında barındırdığı çelik ve mineralle, 3 ATM su geçirmezlik seviyesiyle rutin yaşam ideal direnci vaat eder. Diğer kol saati modellerini incelemek için Erkek Kol Saati kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Casio MTP-V001D-1BUDF Erkek Kol Saati

  TL849.60

  Casio MTP V001D 1BUDF Erkek Kol Saati Analog ekran görünümü sayesinde stilinize klasik bir hava katmayı amaçlayan kullanışlı bir aksesuar olarak hizmet veren Kol Saati modelidir. Estetik yuvarlak kadranının etrafında yer alan 38 mm çapa sahip kasası ve geniş bilek yapısına uygun kordonuyla daima erkekler için yüksek performans vaat eder. Pratik, Salt Zaman Hissiyatı Quartz mekanizmaya sahip olan saat, yapısına uygun pil desteğiyle kolayca etkinleşmeye uygundur. 24 saatin 12 temel simgeyi takip eden akrep ve yelkovanla hissetmenize olanak tanıyıp salt temel fonksiyonuyla yetinir. Sade ve Dayanıklı Tasarım Gri kordon ve kasa, siyah kadran olmak üzere 2 birbirini tamamlayan renk sayesinde kombinlerinize sade bir tamamlayıcı olarak hizmet eder. Mineral ve çelik kullanılarak imal edilen tasarımı, 5 ATM su geçirmezliğiyle ideal dayanıklılığı temsil eder.

  Swatch SVCK4038G Kadın Kol Saati

  TL25.41

  Swatch SVCK4038G Kadın Kol Saati Sade tarzdan yana olanlar için özel olarak tasarlanmış, kadınların kullanımına hitap eden zarif bir kadın kol saati modelidir. Gri kasa ve kadranı, metal kordonu vasıtasıyla sadeliği yansıtıp sade bir tamamlayıcı aksesuar olarak birçok kombinde yerini alabilir. Klasik ve Çok İşlevli Tasarım Analog ekran görünümüne sahip olan orijinal simgelerle zamanı klasik olarak takip etmenize olanak tanır. Salt saat yansıtma amacıyla tasarlanmayan saat; kronometre ve takvim göstergeleriyle süre ve tarih takibi yapmanıza da olanak tanır. Pratik Kullanım Pilli mekanizmaya sahip olan kadın kol saati, uygun pil takviyesiyle kısa sürede etkinleşip fonksiyonlarını yerine getirebilir. Geniş kapasiteli pili sayesinde uzun süre kullanılıp 3 ATM su geçirmezliği sayesinde günlük yaşamda su damlaları bulunan noktalarda da pratik olarak kullanılabilir.

  Casio LTP-V004D-7BUDF Kadın Kol Saati

  TL1099.00

  Casio LTP-V004D-7BUDF Kadın Kol Saati Tasarımındaki ince detayları ve görseli arttıran kalitesi ile öne çıkan bu model, hem kaliteli bir kullanım hem de gerçek bir kol saati deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Kadınlar için özel olarak hazırlanan bu kadın kol saati modelinin her parçasında titiz bir üretimin izleri görülür. Farklı Tarzlar İçin Uygun Tasarım 30 mm kasa çapına sahip olan bu model, oval bir kadrana sahiptir. Analog ekran tipi gün göstergesine sahip takvim özelliğine sahiptir. Göstergelerin ayarlanışı ve okunuşu bir hayli kolaydır. Sağlam İç ve Dış Yapı Oval kadran şekline sahip olan bu kadın kol saati modelinde kasa ve kordon çelik materyalden elde edilmiştir. Çelik malzeme saate güç ve dayanıklılık katarak kullanım süresini arttırmıştır. Saat, pilli bir mekanizma ile çalışmaktadır.

  Casio MTP-1374D-7AVDF Erkek Kol Saati

  TL22.27

  Casio MTP-1374D-7AVDF Erkek Kol Saati Casio MTP 1374D 7AVDF Erkek Kol Saati ; detaylarla bezeli analog ekrandan meydana gelen, erkeklerin kullanımına has bir modeldir. Bütüncül gri görünümü siyah ve kırmızı detaylarla bezenmektedir. İşlevli Kadran Yerleşimi Yuvarlak şekle sahip olan kadranında günlük saat dilimlerini simgeleyen sayılar ve şekiller bir arada yer alır. Tarih göstergesi de mevcut durumdadır. Bunlara ek olarak akrep ve yelkovanın çevresinde konumlanan minimal saat gösterimleri de görünümde öne çıkar. Dayanıklı ve Uyumlu Saatin imalatında kordonunda ve kasasında çelik, camında ise mineral ham maddesi kullanılmıştır. 5 ATM su geçirmezlik kapasitesiyle banyoda veya 50 m derinlikte işlevini yerine getirebilir. 43 mm kasa çapıyla bilekle tam uyumlu olarak çalışabilir.

  Casio ERA-120DB-1BVDF Erkek Kol Saati

  TL6.20

  Casio ERA-120DB-1BVDF Erkek Kol Saati Casio Erkek Kol Saati modern bir şıklık kazandırır ve bu sayede daima tüm kıyafetlerinizle uyumlu bir biçimde kullanabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetlerinizi ön plana çıkaracak özel aksesuarla tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Şıklığı sayesinde yepyeni bir görünüm oluşturur. İster kendiniz ister sevdikleriniz için tercih edilebilir. Modern Görünüm Estetik tasarımıyla birlikte güvenle tercih edebileceğiniz erkek kol saati her zaman rahat hissetmeniz için tasarlanmıştır. Dilediğiniz tüm kıyafetlerinizi bu özel saat tasarımıyla kombin yapabilirsiniz. İster gece ister gündüz kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Asla bileğinizi yormaz ve hafifliğiyle aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hafif Tasarım Su geçirmez malzemesi ve çelik kadran tasarımıyla birlikte bu özel saati seneler boyunca kullanılabilir. Kordonu kolaylıkla ayarlayabilir ve bileğinizin çapına uygun hale getirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşturacağınız erkek kol saati ile beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Casio Erkek Kol Saati modelleri için linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Casio Edifice EF-539D-1A5VDF Erkek Kol Saati

  TL3.68

  Casio EF 539D 1A5VDF Erkek Kol Saati Zamanın ruhunu analog olarak hissetmek isteyenler için özel olarak tasarlanmış erkeklerin kullanımına has bir erkek kol saati modelidir. Gold, siyah ve gri renk tonlarının bileşiminden meydana gelen görünümüyle rutin yaşam içerisinde şık kombinlere adım atmanızı amaçlar. Bir Saatten Fazlası Analog saat üzerinde barındırdığı 12 temel çizgi detayı ve minimal çizgilerle 24 saati net olarak yorumlamanıza olanak tanır. Bunun yanı sıra takvim ve kronometre göstergeleriyle tarihi takip etmenize veya süre kontrolü yapmanıza olanak tanır. Uyumlu ve Dayanıklı Tasarım 48 mm geniş kasa çapı sayesinde bilek üstü için ideal kullanımı temsil eder. Çelik ve mineral ham maddeleri kullanılarak parçaları meydana getirilen erkek kol saati, aynı zamanda 10 ATM su geçirmezliğe sahiptir. Böylece yere ve zamana meydana okuyarak dayanıklı kullanıma olanak tanır.

  Kadın Kol Saati W845+ Bileklik Doğum Günü Yıldönümü Hediyesi Rosegold

  TL937.00

  Açıklama : Kadın Kol Saati W845+ Bileklik Doğum Günü Yıldönümü Hediyesi Rosegold

Fiyat

TL :

Kategori

İndirimde Olan Ürünler

Kuponlu Ürünler